MENU PŘIHLÁSIT SE DO KURZU

Jak že to učíme? Srdcem :)

8. 5. 2017 13:08 / Jen tak / Barbora Kovářová

Jak to všechno začalo...

Se Zdenčou jsme se potkaly více než před rokem, když to šlo s námi tak trochu od devíti k pěti. Obě dvě jsme totiž tenkrát hledaly práci, kde bychom se cítily „jako my“. Toužily jsme jednoduše najít místo, kde bychom mohly plně projevit své opravdové já a nikoliv jen hrát předem stanovené role moderního pěšáka.

Nebylo to vůbec jednoduché, protože jsme si obě prošly turbulentním obdobím, kdy jsme se několikrát vyhodily z práce, než jsme přišly na to, že nejlepší bude, když se prostě zaměstnáme sami.

Vše tedy v podstatě odstartovala silná myšlenka a vnitřní rozhodnutí „že se zaměstnáme sami“ a budeme dělat svobodně a ze sebe to, co nás baví.

Přinášet hodnotu druhým lidem tím, co nás skutečně těší nás natolik chytlo za srdce, že jsme prostě věděly, že do toho jdeme a to i kdybychom na té cestě za svým snem potkaly třeba vlkodlaka převlečeného za úředníka. :)

A tak jsme se na tu cestu kurážně vydaly. A protože je mojí i Zdenčinou velkou láskou angličtina, užíváme si komunikaci, předávání informací, sdílení a osobní rozvoj druhých lidí, tak jsme se vydaly za snem učit angličtinu.

A dnes, dnes už náš sen šťastně žije a učíme anglicky srdcem. Proto se i naše jazykové centrum pyšní názvem Teaching by heart. :)

Co pro nás znamená učit srdcem

Těšíme se na váš zájem o světový a elegantní jazyk, angličtinu.

Mějte se krásně,
Barča a Zdenča :)